Príďte voliť!

Autor: Tomáš Hudec | 18.5.2014 o 22:02 | Karma článku: 5,00 | Prečítané:  854x

Strana TIP stojí pred najväčšou udalosťou od svojho vzniku – uchádza sa o priazeň vo voľbách do Európskeho parlamentu.  Preto pár slov  o skúsenostiach  a reakciách verejnosti ale i médií na  aktivity, ktoré strana realizuje od januára, kedy vznikla. 

Kamkoľvek sme doposiaľ prišli,  vyjadrovali nám širokú podporu s komentármi : „Mladí, už bolo načase! alebo A kde ste boli tak dlho!?“.  Vždy nás potešili výroky, ktoré podporovali aktivitu a záujem mladých o dianie.  Útoky na nás z ľavej i pravej strany politického spektra však nenechali na seba dlho čakať. Premiér tejto krajiny kritizoval vznik nových politických strán a dokonca vyzval občanov voliť len tzv. štandardné politické strany. Podľa nás sú to len tie, s ktorými sa vie vždy napokon v zákulisí dohodnúť! Útoky sprava sme čakali tiež, ale na viac kultivovanej a argumentačne vyspelejšej úrovni.

Najprv nás obvinili, že sme rozbíjači pravice a keď sme sa im vysmiali, že niečo tak rozbité sa už viac rozbiť ani nedá, zmenili taktiku. Hľadajú  nové nezmyselné invektívy. Naša strana sa riadi predovšetkým heslom slušnosť,  tolerancia a kompromis, a preto sa vyhýbame akýmkoľvek arogantným reakciám. Pána premiéra týmto verejne vyzývame, aby odvolal, alebo korigoval svoj vrcholne diskriminačný výrok o tom, že občania vo voľbách do Európskeho parlamentu by mali voliť tzv. štandardné politické strany(http://www.webnoviny.sk/slovensko/clanok/790496-premier-fico-radi-koho-maju-slovaci-volit-v-eurovolbach/). Strana TIP je legitímnou politickou stranou, spĺňame všetky zákonné predpoklady a nevidíme dôvod na takúto diskrimináciu.

Ďalšia šanca o 5 rokov

Nebolo ľahké mediálne sa presadiť. Dostať sa do televízie, alebo prilákať hociktorú televíziu na našu tlačovku bolo prakticky nemožné. Povolenie čo a komu odvysielať totiž blokuje mediálny komplot matadorov vládnucej strany a vlastníkov médií.  Naša kampaň sa výrazne líši od všetkých ostatných politických strán. Nájdete v nej vážne i úsmevné momenty, karikatúry a rádiospoty pre všetky generácie. Za povšimnutie stojí aj hudobné turné jedného z kandidátov.

Preto pár dní pred voľbami vás chcem všetkých vyzvať, aby ste 24. mája prišli voliť! A ak chcete, aby Slovensko malo v Európskom parlamente zastúpenie aj mladej, vzdelanej, ambicióznej generácie, odhodlanej meniť veci k lepšiemu, príďte voliť stranu TIP. Ďalšiu šancu pre takúto voľbu budete mať o 5 rokov. Nepremeškajme ju spoločne!

Tomáš Hudec, predseda strany TIP

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Žena, ktorá prežila Mengeleho pokusy, koncentrák aj pochod smrti

Viola Fischerová zomrela vo štvrtok vo veku 94 rokov.

TECH

Mesiac som žil v inteligentnej domácnosti. A takto to dopadlo

Inteligentná domácnosť je drahá. Slovenským príkazom zatiaľ nerozumie.


Už ste čítali?