Príďte voliť!

Autor: Tomáš Hudec | 18.5.2014 o 22:02 | Karma článku: 5,00 | Prečítané:  866x

Strana TIP stojí pred najväčšou udalosťou od svojho vzniku – uchádza sa o priazeň vo voľbách do Európskeho parlamentu.  Preto pár slov  o skúsenostiach  a reakciách verejnosti ale i médií na  aktivity, ktoré strana realizuje od januára, kedy vznikla. 

Kamkoľvek sme doposiaľ prišli,  vyjadrovali nám širokú podporu s komentármi : „Mladí, už bolo načase! alebo A kde ste boli tak dlho!?“.  Vždy nás potešili výroky, ktoré podporovali aktivitu a záujem mladých o dianie.  Útoky na nás z ľavej i pravej strany politického spektra však nenechali na seba dlho čakať. Premiér tejto krajiny kritizoval vznik nových politických strán a dokonca vyzval občanov voliť len tzv. štandardné politické strany. Podľa nás sú to len tie, s ktorými sa vie vždy napokon v zákulisí dohodnúť! Útoky sprava sme čakali tiež, ale na viac kultivovanej a argumentačne vyspelejšej úrovni.

Najprv nás obvinili, že sme rozbíjači pravice a keď sme sa im vysmiali, že niečo tak rozbité sa už viac rozbiť ani nedá, zmenili taktiku. Hľadajú  nové nezmyselné invektívy. Naša strana sa riadi predovšetkým heslom slušnosť,  tolerancia a kompromis, a preto sa vyhýbame akýmkoľvek arogantným reakciám. Pána premiéra týmto verejne vyzývame, aby odvolal, alebo korigoval svoj vrcholne diskriminačný výrok o tom, že občania vo voľbách do Európskeho parlamentu by mali voliť tzv. štandardné politické strany(http://www.webnoviny.sk/slovensko/clanok/790496-premier-fico-radi-koho-maju-slovaci-volit-v-eurovolbach/). Strana TIP je legitímnou politickou stranou, spĺňame všetky zákonné predpoklady a nevidíme dôvod na takúto diskrimináciu.

Ďalšia šanca o 5 rokov

Nebolo ľahké mediálne sa presadiť. Dostať sa do televízie, alebo prilákať hociktorú televíziu na našu tlačovku bolo prakticky nemožné. Povolenie čo a komu odvysielať totiž blokuje mediálny komplot matadorov vládnucej strany a vlastníkov médií.  Naša kampaň sa výrazne líši od všetkých ostatných politických strán. Nájdete v nej vážne i úsmevné momenty, karikatúry a rádiospoty pre všetky generácie. Za povšimnutie stojí aj hudobné turné jedného z kandidátov.

Preto pár dní pred voľbami vás chcem všetkých vyzvať, aby ste 24. mája prišli voliť! A ak chcete, aby Slovensko malo v Európskom parlamente zastúpenie aj mladej, vzdelanej, ambicióznej generácie, odhodlanej meniť veci k lepšiemu, príďte voliť stranu TIP. Ďalšiu šancu pre takúto voľbu budete mať o 5 rokov. Nepremeškajme ju spoločne!

Tomáš Hudec, predseda strany TIP

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Môže sa ľahko stať, že českú vládu povedie Slovák

Dôvody, pre ktoré by väčšina Čechov mala závidieť Slovákom ich politiku. Preferencie potvrdzujú, že tretina ľudí si ešte nevybrala.

ŠPORT

Milióny na jeho plat? Výskumy ukázali, že Sagan sa oplatí

Tím Bora-Hansgrohe zhodnotila prvú sezónu v najvyššej lige, očakával viac.

KULTÚRA

Star Trek mával smiešne masky a triky. Na nových častiach sa však nešetrilo

Na Netflixe sú prvé epizódy po desiatich rokoch.


Už ste čítali?