Stanovisko k osočujúcemu blogu pani Albertiovej

Autor: Tomáš Hudec | 26.5.2015 o 21:04 | (upravené 27.5.2015 o 9:27) Karma článku: 3,30 | Prečítané:  653x

Ako predseda strany TIP sa tvrdo vyhraňujem voči klamstvám, ktorými je vedená očierňujúca kampaň proti našej strane. 

Najnovšie sa do tejto kampane nechala vtiahnuť Monika Albertiová, ktorá vo svojom  blogu začala útočiť a pošpiňovať darcov našej strany. Pre doplnenie, pani Albertiová kandidovala za projekt 99 %, ktorý sa ani nedá nazvať stranou a bol financovaný zbrojným oligarchom Weisom. Aj keď osobne pochybujem, že išlo o jej nápad, pustila sa do pána Hadvičáka, ktorého osobne poznám ako slušného a poctivého podnikateľa. Ak ho nepoznáte, viac o ňom si môžete prečítať v  tomto článku. Stanovisko ku blogu pani Albertiovej zverejnil pán Hadvičák  na svojom blogu vrátane žiadosti o verejné ospravedlnenie.

Vážim si všetkých, ktorí podporujú prácu, ktorú v našej strane odvádzame, a osobne garantujem, že tak ako si stojíme za naším programom a projektom Spolupráca proti korupcii, stojíme si aj za našimi podporovateľmi a členmi. V prípade ak sa pani Albertiová neospravedlní pánovi Hadvičákovi, ako ju požiadal, som rozhodnutý chrániť slušné meno našich darcov a dobré meno strany súdnou cestou. Náš protikorupčný projekt, ktorý sme rozbehli po celom Slovensku, je mnohým tŕňom v oku a vďaka nemu musíme znášať rôzne protiútoky vedené formou šírenia klamstiev. Pustili sme sa do boja s korupciou spôsobom, akým sa doteraz neodvážila žiadna z politických strán. Preto sme aj očakávali, že podobné útoky budú prichádzať. Za nás, na rozdiel od pani Albertiovej či subjektu 99 %, hovoria reálne výsledky v boji proti korupcii. Nemáme sa za čo hanbiť a sme pevne odhodlaní pokračovať naďalej v napĺňaní nášho programu aj napriek účelovému očierňovaniu našej strany. Najbližšie tak urobíme už tento štvrtok, keď na tlačovej konferencii predstavíme už tretí súbor protikorupčných opatrení v rámci projektu Spolupráca proti korupcii.

Tomáš Hudec
predseda strany TIP

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Zdravotná sestra odišla do Švédska. Bola som preťažená, hovorí

Sestry by mali by zarábať aspoň tisíc eur v čistom, aby neodchádzali do zahraničia, hovorí zdravotná sestra LUCIA ZAVADANOVÁ.

DOMOV

Štátna firma si prenajíma auto za cenu dvoch nových

Nevýhodné zmluvy podpisoval nominant Smeru Bačík.

DOMOV

Prichádzame o desaťtisíce sestier a nové neprichádzajú

Aby sme mali viac sestier, treba im aj zvýšiť platy.


Už ste čítali?